Svatby

PROFEEL

Profeel jako svatební agentura vznikla v roce 2017 na základě dlouholetého přátelství. Každá z nás je jiná, což je vlastně velká výhoda, protože se navzájem skvěle doplňujeme. Každá svatba je pro nás jedinečná, tvořená přesně na míru obou osobností, nevěsty a ženicha. Pro vás je to jeden z nejdůležitějších a nezapomenutelných životních momentů. Tyto myšlenky nás spojují, a proto jsme tady, abychom udělali váš den tím nejúžasnějším. Vy si svůj den užijte bez zbytečných starostí, my se o vše postaráme. Rády vám poradíme s místem, zajistíme dodavatele, zapůjčíme dekorace, vyzdobíme obřad a hostinu, vytvoříme grafiku nebo připravíme celou svatbu na míru.

NÁŠ TÝM

SVATEBNÍ SLUŽBY

Kompletní svatba

Žádostí o ruku to začalo a vaše myšlenky se nyní rozbíhají do všech stran. Jaké bude ideální místo pro obřad a hostinu? V jakém stylu bude celá svatba? Kdo nám navrhne svatební oznámení? Kolik hostů pozvat? Které květiny, talíře a dortíky zvolit? Se vším vám pomůžeme my. Po úvodní schůzce, na které vyslechneme vaše přání a případné obavy, vytvoříme návrhy, doporučíme dodavatele, naplánujeme výzdobu a sestavíme předběžný rozpočet. Po sladění všech detailů vše zrealizujeme a zkoordinujeme. Postaráme se o to, aby vaše svatba byla perfektní a nesla autentický otisk vás – snoubenců. Vy si svůj den už budete jen naplno užívat a vychutnávat.

*Každá svatba je jedinečná a proto je také plánování a cena individuální. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, po které vám vytvoříme předběžný svatební rozpočet, který se bude dále efektivně přizpůsobovat vašim představám a možnostem.

Koordinace

V den svatby tam budeme pro vás. Vy a vaši blízcí si budete užívat bezstarostný den a my se postaráme o to, aby vše probíhalo hladce. Dohlédneme na výzdobou obřadního místa, sladíme příjezdy dodavatelů, zkontrolujeme, že vše klape. Seznámíme vás, rodiče a svědky s detailním průběhem obřadu a budeme vám neustále k dispozici. Usadíme hosty a zajistíme, aby vám zahrála vaše vybraná píseň. Po obřadu zajistíme plynulý přechod hostů ke svatební tabuli. Dále se můžeme podílet na organizaci hostiny a následném doprovodném programu.

 

DETAILNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM DNE
DOHLED NAD DODAVATELI
PÉČE O NOVOMANŽELE
KOORDINACE HOSTŮ
ORGANIZACE OBŘADU
NEPŘETRŽITÁ ASISTENCE

 

*Každá svatba je jedinečná a proto je také cena individuální. Cena u koordinace se odvíjí od časové náročnosti, rozsahu a dle počtu hostů. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, po které vám vytvoříme předběžný svatební rozpočet, který se bude dále efektivně přizpůsobovat vašim představám a možnostem.

Výzdoba a design vaší svatby

Na základě vašich představ a snů vytvoříme koncept celé svatby, nebo jen svatební grafiky, či svatební hostiny. Po několika konzultacích společně s vámi dáme vaší svatbě ten správný styl. Svatební výzdoba nejsou pouze krásně prostřené stoly, květiny a svíčky, ale především detaily. A ty my milujeme.
Vše naplánujeme, zajistíme, nazdobíme a po svatbě také uklidíme. Vy se budete věnovat sami sobě, svým hostům a necháte se vnést do snové atmosféry.

*Každá svatba je jedinečná a cena se odvíjí od typu výzdoby, rozsahu, náročnosti, a vašich preferencí a požadavků. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, po které vám vytvoříme předběžný svatební rozpočet, který se bude dále efektivně přizpůsobovat vašim představám a možnostem.

Ostatní svatební radosti

 • SVATEBNÍ OZNÁMENÍ A DALŠÍ TISKOVINY

Řekněte nám vaše představy a my vám vytvoříme grafiku na míru. Od svatebního oznámení, přes menu karty, až po ručně psané jmenovky. V sekci „Svatební grafika“ naleznete všechno, co potřebujete vědět. Můžete také přímo napsat Mirce, která vám řekne více. Kontakt zde.

 • FOTOKNIHA / KNIHA HOSTŮ

Vytvoříme pro vás svatební knihu hostů podle vašeho přání ve stylu svatby. Do této knihy mohou hosté psát bezprostřední vzkazy přímo v den svatby a doplnit je momentkami z Polaroidu. Vznikne vám tak okamžitá autentická vzpomínka na váš velký den a ještě bude krásně stylová 🙂

 • FOTOKOUTEK / POLAROID

Fotokoutek, který zabaví vaše hosty a skvěle zapadne do konceptu svatby? Vyladíme ho tak, aby byly fotky stylové a zaznamenaly vzpomínky na váš den. Krom hravého pozadí je součásti fotokoutku i spousta rekvizit.

 • SWEETBAR

Na svatbu sladké prostě patří a my vám pomůže ho naservírovat stylově. Sladký bar objednáme, nachystáme, doladíme. Máme k dispozici bohatý inventář. Poradíme vám také s výběrem správného dodavatele nebo se složením sweetbaru. Pro děti rády zajistíme lákavý Candy bar.

 • PÁNSKÝ KOUTEK

Co bychom pro své muže neudělaly ☺

Stylové místo, které bude patřit jen mužům. Součástí pánského koutku jsou vybrané destiláty, doutníky či jiné pochutiny, které pánové ocení.

Co takhle odpočinkovou zónu, Prosecco stánek nebo kávový bar? Pokud plánujete svatbu v chladnějším měsíci, může být součástí také koutek se svařeným vínem. Vše zajistíme, nachystáme, vyzdobíme… možností je spousta.

 • SVATEBNÍ WEBOVKY

V dnešním online světě je to skvělá volba, pokud chcete hostům přiblížit váš den. Vaše osobní stránky, které v sobě nesou spoustu informací, a které vám pomohou se orientovat v plánování svatby. Budou pro vaši svatbu příjemným doplňkem.

 • DALŠÍ RADOSTI

Na svatbě se lidé chtějí bavit a odnášet si z ní krásné vzpomínky. Můžeme vám pomoct některé z nich vytvořit. Zajistíme další doplňkové “aktivity”, které svatbu okoření.

SVATEBNÍ GRAFIKA

Svatební oznámení je odrazem vašeho stylu a stylu vaší svatby. Vytvoříme originální návrh, který skloubíme s vašimi představami. O grafiku a svatební tiskoviny se v Profeel stará Mirka, která se věnuje moderní kaligrafii a do své práce vkládá také akvarelové malby, zdobení zlatými plátky, pečetění a další zajímavé metody.

 • SVATEBNÍ OZNÁMENÍ
 • POZVÁNKY
 • JMENOVKY
 • MENU A DRINK KARTY
 • HARMONOGRAM
 • UVÍTACÍ A INFORMAČNÍ CEDULE
 • SAMOLEPKY
 • A DALŠÍ ZÁLEŽITOSTI
 • SVATEBNÍ OZNÁMENÍ
 • POZVÁNKY
 • JMENOVKY
 • MENU A DRINK KARTY
 • HARMONOGRAM
 • UVÍTACÍ A INFORMAČNÍ CEDULE
 • SAMOLEPKY
 • A DALŠÍ ZÁLEŽITOSTI

INSTAGRAM PSANI_BY_M

GALERIE

a%3A4%3A%7Bs%3A9%3A%22post_type%22%3Bs%3A9%3A%22portfolio%22%3Bs%3A14%3A%22posts_per_page%22%3Bs%3A2%3A%2210%22%3Bs%3A19%3A%22ignore_sticky_posts%22%3Bb%3A1%3Bs%3A9%3A%22tax_query%22%3Ba%3A2%3A%7Bs%3A8%3A%22relation%22%3Bs%3A2%3A%22IN%22%3Bi%3A0%3Ba%3A3%3A%7Bs%3A8%3A%22taxonomy%22%3Bs%3A17%3A%22portfolio_entries%22%3Bs%3A5%3A%22field%22%3Bs%3A2%3A%22id%22%3Bs%3A5%3A%22terms%22%3Ba%3A1%3A%7Bi%3A0%3Bi%3A5%3B%7D%7D%7D%7D

CO O NÁŠ ŘÍKAJÍ?

Semicolon

Moc děkuji svatební agentuře Profeel za obrovskou pomoc, jak při výběru, rozhodování i plánování. Vše bylo do detailu vyladěné a vše bylo tak, jak jsem si ani ve snu nepředstavovala. Odvedly jste skvělou práci.

Nevěsta Irena.

Semicolon

Holky z Profeel mi hned padly do oka a hlavně mi pomohly s uspořádáním kouzelné svatby. Zajistily oznámení, dekorace, výzdobu, jak hostiny, tak obřadu a zkoordinovaly obřad. Díky nim vše probíhalo hladce a ještě k tomu svatba krásně vypadala. Vůbec se nemusíte bát agentury, nemáte co ztratit, pouze získáte. Já byla v době svatby těhotná a jsem ráda, že svatební "starosti" za mě přebral někdo jiný. Děkuji

Nevěsta Lenka.

PŮJČOVNA DEKORACÍ

… Tuto sekci pro Vás připravujeme.

KONTAKTUJTE NÁS

Vendula

Baví mě vytvářet nové koncepty svatby, baví mě výzdoba, detaily, fotky, ale i samotná koordinace. Milé setkání a plánování se snoubenci je pro mě jen třešnička na dortu. Každou svatbu si užívám a dávám do ni kousek sebe. Žijeme ve světě svateb a snažíme se být vždy o krok napřed.

+420 723 281 292

hoskova@profeel.cz

Veronika

Nejraději bych se vdávala na každé svatbě, na které se podílíme, každou si zamiluju. Každá je jiná, osobitá, krásná, ať už ve 2 nebo jí sdílíte se 150 hosty, ať už je ve stodole nebo na zámku, ať minimalistická nebo glamour. Ta rozmanitost mě naplňuje.
A zamiluju si i snoubence, protože věřím, že společná chemie je základem úspěchu, aby se vaše a naše představy spojily a vzniklo z toho něco úžasného.

+420 731 442 746

milotova@profeel.cz

Mirka

Mít svatební agenturu bylo mým snem a holky mi můj sen splnily. Díky nim jsem součástí skvělého svatebního týmu a téměř celý rok žiju svatbami. Mám na starost především svatební grafiku. Vytvořím pro vás svatební oznámení, které zapadne do celkového konceptu. Vaši svatbu doladím svými ručně psanými tabulemi, cedulkami, jmenovkami a jinými nezbytnostmi. Myslím si, že právě tyto detaily, dodají vaší svatbě osobitost a doladí ji do perfektního celku.

+420 775 133 269

simkova@profeel.cz

Mirka

Mít svatební agenturu bylo mým snem a holky mi můj sen splnily. Díky nim jsem součástí skvělého svatebního týmu a téměř celý rok žiju svatbami. Mám na starost především svatební grafiku. Vytvořím pro vás svatební oznámení, které zapadne do celkového konceptu. Vaši svatbu doladím svými ručně psanými tabulemi, cedulkami, jmenovkami a jinými nezbytnostmi. Myslím si, že právě tyto detaily, dodají vaší svatbě osobitost a doladí ji do perfektního celku.

+420 775 133 269

simkova@profeel.cz